התנסותחינם

הצהרת נגישות

הקמנו את חברת נגישות לעם מתוך מטרה להשתמש בטכנולוגיות מתקדמות כדי להנגיש תוכן לאנשים עם מוגבלויות ולחברה בכלל. את אתר תמלולה הקמנו, בין השאר, בכדי להסיר חסמים מיצרני תוכן קטנים ובינוניים בישראל אשר לא יכלו, מסיבות של עלות או זמינות, להנגיש את התכנים שהם מפרסמים. כ-18% מהאוכלוסייה בישראל הינם אנשים בעלי מוגבלויות שונות: מוגבלות פיזית, חושית (לקות ראייה ושמיעה), לקות נפשית ולקות שיכלית. לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, חיים בישראל כ- 1,440,000 אנשים עם מוגבלות וההערכה היא שעבור כ-700,000 איש (כ-10% מהאוכלוסייה) נושא הנגישות הינו קריטי.

הנגשת אתר האינטרנט:

על פי נתוני איגוד האינטרנט הישראלי , כ-20-25 אחוזים מאוכלוסיית ישראל נתקלים בקשיי נגישות בכלל ובקשיי נגישות לאינטרנט בפרט.

בכדי לאפשר גלישה קלה ונוחה באתר עבור אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, הנובעים בין היתר ממוגבלות פיזית, חושית ו/או קוגניטיבית, כל העמודים באתר זה עומדים בהנחיות הנגישות לאינטרנט של הארגון ה-W3C (Web content accessibility guidelines 2.0) והתקן הישראלי (תי5568), ברמה AA.

כל העמודים באתר זה כתובים בקוד (HTML5, CSS3 & JS) תקין. כתיבה בקוד תקין מבטיחה עבודה תקינה של אמצעי גלישה שבהם משתמשים אנשים עם מוגבלות (כגון קוראי-מסך לשימושם של עיוורים).

תצוגה מיטבית של האתר

 • האתר תומך בצפייה ברזולוציה מינימאלית של 768X
 • הדפדפנים המומלצים לצפייה באתר: מיקרוסופט אדג', פיירפוקס וכרום (Edge, Firefox, Chrome).

כמו-כן, האתר ניתן לצפייה באמצעות מכשירים ניידים מבוססי אנדרואיד וiOS.

כיצד לשנות את התצוגה באתר

אם אתם רוצים לבצע שינויים אחרים בגודל הטקסטים ובצבעים באתר, תוכלו לעשות זאת באמצעות הדפדפן ו/או מערכת ההפעלה. אתם מוזמנים לפעול על פי ההנחיות לשינוי צבעים וגופנים בדפדפן. שינויים אלה ישפיעו על כל האתרים שבהם תצפו באמצעות הדפדפן שלכם. ייתכן שחלק מהאתרים לא יגיבו לשינויים משום שהם אינם נגישים.

כיצד להפעיל את האתר באמצעות מקלדת

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש טאב תעביר אתכם בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה על אנטר תפעיל את הקישור. שימו לב, לחיצה על טאב תעביר אתכם לקישור הבא ולחיצה על שיפט + טאב תחזיר אתכם לקישור הקודם.

אמצעי נגישות נוספים באתר

 • הטקסטים המופיעים באתר מנוסחים בצורה בהירה ופשוטה על מנת להקל על הקוראים.
 • הטקסטים כוללים כותרות לטובת גלישה נוחה ואפקטיבית יותר לעיוורים הנעזרים בטכנולוגיות קוראות מסך.
 • האתר כולל סרטונים המלווים בכתוביות.
 • מאחורי כל תמונה וכפתור באתר מופיע תיאור טקסטואלי, המוקרא לגולשים שנעזרים בתוכנת הקראה.
 • הקישורים באתר בעלי שמות משמעותיים, מודגשים בצבע ובקו תחתון במעבר עכבר.

האתר נבדק על ידי הראל חייט  ונמצא נגיש לאנשים עם מוגבלויות על פי הנחיות הנגישות המקובלות בעולם: Web Content Accessibility Guidelines 2.0 ברמה AA.

 

הנגשת השירותים הטלפוניים:

המרכזייה הטלפונית ומוקד השירות זמינים ונגישים לכלל הציבור, לרבות אנשים עם מוגבלויות. שירות המענה הקולי זמין בכל שעות הפעילות והוא מותאם בשפה פשוטה ובקצב דיבור איטי וברור, ללא מוסיקת רקע. מוקדני השירות וכלל עובדי החברה המעניקים שירות לציבור, זמינים בכל יום בשעות הפעילות הרגילות (8:00-17:00) ומעניקים שירות מקצועי ומותאם אישית, לפי הצורך, תוך העמדת חלופות להתקשרות עם המוקד כגון דוא"ל, וואטסאפ ורשתות חברתיות.

הנגשת המידע:

כל מידע הנמסר ללקוחות, בכתב או בעל פה, יימסר לכל אדם עם מוגבלות באופן שיבטיח לו את נגישות המידע, לפי בקשה.

בכל שאלה בנושא נגישות לאנשים עם מוגבלויות ניתן לפנות אלינו בדוא"ל: service@timloola.co.il.

נשתדל לענות במיידי, ובכל אופן, תוך 48 שעות.

  דברו איתנו  האתר בהרצה
  דילוג לתוכן